PPF fólie

Ochranná fólie na lak auta

PPF fólie na ochranu laku auta

Vyber si PPF fólii na auto, která pomáhá chránit lak před kamínky, škrábanci, oděrkami, cestní špínou a běžným opotřebením. Čirá ochranná fólie na lak je vhodná na namáhané části auta, jako je kapota, nárazník, zrcátka, prahy, hrany dveří nebo světlomety.

Ochrana laku
Kamínky, škrábance a oděrky
PPF fólie vytváří průhlednou ochrannou vrstvu na místech, která dostávají při jízdě nejvíc zabrat.

Čirý vzhled
Ochrana bez změny barvy auta
Transparentní ochranná fólie chrání lak a při správné aplikaci zůstává na autě nenápadná.

Praktické použití
Na nejvíce namáhané díly
Největší smysl má na kapotě, nárazníku, prazích, zrcátkách, hranách dveří a světlech.

Zobrazeno 11 výsledků

Na co se PPF fólie používá

  • Kapota a přední nárazník – ochrana před kamínky, hmyzem a cestní špínou
  • Zrcátka a blatníky – místa, která často trpí při jízdě po dálnici
  • Prahy a nakládací hrana kufru – ochrana před odíráním při nastupování a nakládání věcí
  • Hrany dveří – praktická ochrana proti oděru při každodenním používání auta
  • Světlomety – ochrana čirých plastů před jemným poškrábáním a běžným opotřebením

Proč se ochranná PPF fólie vyplatí

Lak auta se nejčastěji poškozuje na místech, která jsou vystavená kamínkům, prachu, hmyzu, posypové soli a mechanickému oděru. Ochranná PPF fólie na auto pomáhá tato místa chránit bez výrazné změny vzhledu. Největší smysl má tam, kde by oprava laku nebo přelakování stálo výrazně víc než samotná fólie.

Aplikace PPF fólie

PPF fólie se aplikuje na čistý, odmaštěný a hladký povrch. Menší díly, jako jsou prahy, hrany dveří nebo světlomety, zvládne nalepit i šikovný domácí uživatel. Větší a členité díly, například nárazník nebo celá kapota, už vyžadují více zkušeností, trpělivosti a pečlivou přípravu. Před lepením si projdi náš návod na aplikaci PPF fólie.

PPF fólie cena závisí hlavně na velikosti fólie, typu materiálu, tloušťce, čirosti a ochranných vlastnostech. Pokud chceš ochránit nejvíce namáhané části auta, jde o praktickou investici – ochranná fólie pomáhá zachovat lepší vzhled laku a může snížit riziko drahých oprav po poškození od kamínků nebo oděru.

Často kladené otázky

Jaká je životnost PPF fólie?

Životnost PPF fólie závisí na typu materiálu, kvalitě aplikace, péči a podmínkách, ve kterých auto jezdí. U kvalitní fólie a správné údržby může vydržet několik let bez výrazné ztráty čirosti a ochranných vlastností.

PPF fólie cena – od čeho se odvíjí?

Cena PPF fólie se odvíjí od velikosti, typu materiálu, tloušťky, čirosti a ochranných vlastností. Při výběru se nevyplatí sledovat pouze nejnižší cenu, ale hlavně to, kde bude fólie použitá a jakou ochranu od ní očekáváš.

Dá se PPF fólie nalepit doma?

Menší a jednodušší díly, jako jsou prahy, hrany dveří nebo světla, se dají zvládnout i doma. U velkých nebo členitých dílů je aplikace náročnější a vyžaduje zkušenosti, čisté prostředí a správnou techniku.

Je PPF fólie vhodná i na světlomety?

Ano, čirá PPF fólie se často používá i na ochranu světlometů před jemným poškrábáním, cestní špínou a běžným opotřebením. Důležitá je čistá aplikace bez bublin a použití vhodné transparentní fólie.

Nákupní košík
MATNÁ PPFAKCIA
Košík0
Košík je prázdný!
You may be interested in…
PPF fólie Satin Black (TPU) – matně saténová černá wrap fólie na auto
Rozpětí cen: 489,00 Kč až 9669,00 Kč
Skladom

Výběr možností Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu

Electroplated Romani Red wrap fólia (PET)
Rozpětí cen: 489,00 Kč až 8269,00 Kč
Skladom

Výběr možností Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu

Rozpětí cen: 299,00 Kč až 3390,00 Kč
Skladom

Výběr možností Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu

Pokračovat v nákupu
0